Futbolcu Jaja neler yapmış neler

  • Ana Sayfa
  • Futbolcu Jaja neler yapmış neler
Futbolcu Jaja neler yapmış neler
Klas golleri kadar Jaja'nın İstanbul maceraları da tartışma konusu oldu. Brezilyalı futbolcu spor magazin sayfalarından hiç inmedi.Abone ol

Trabzonspor'da Jaja rüzgarı sona erdi. Renkli kişiliği ile dikkat çeken Brezilyalı futbolcu, önceki akşam Birleşik Arap Emirlikleri'nin Al Ahli kulübüne satılırken, geride bir sürü olay ve haber bırak alabama seo tı.

Sabah'tan Murat Özbostan Jaja'nın bilinmeyen gece aleminden ayrınıtılar aktardı. Klas golleri kadar Jaja'nın İstanbul maceraları da tartışma konusu oldu. Takıma geldikten sonra Colman ve Alanzinho ile yakın arkadaş olan Jaja, iki futbolcuyla her izin gününde soluğu İstanbul'da aldı. Fenerbahçeli Bilica ile özel araçlarında açtıkları şampanyalar ve trafikte kadeh tokuşturmaları, günlerce basına malzeme oldu.

Fakat Jaja'nın bilinmeyen icraatları da vardı. İstanbul'da kız arkadaşlarıyla 5 yıldızlı otelde bir gece geçiren Brezilyalı futbolcu, 17 bin lira hesap ödedi. Bu olay bordo-mavili yönetimin kulağına gittiğinde, "Oteli mi kapatmış?" esprileri havada uçuştu.

ANAHTARLARINI BIRAKMIŞ
Devre arasında Brezilya'dan geç gelişi ile suyu ısınan Jaja'nın, lig bittiği zaman ev ve araba anahtarlarını Trabzon'da bıraktığı ve komşularıyla vedalaştığı öğrenildi. Al- Ahli'ye 5 milyon Euro'ya satılan Jaja'nın bir sonraki transferinden yüzde 20 pay alacak Trabzonspor, parayı tek parçada tahsil edecek.Kategori : GÜNCEL