O anlar böyle kaydedildi (video)

  • Ana Sayfa
  • O anlar böyle kaydedildi (video)
O anlar böyle kaydedildi (video)
Kontrolden çıkan otomobil dükkana girdi. Kaza anı 4 ayrı güvenlik kamerasından işte böyle kaydedildi. Abone ol

Kütahya'da 2 otomobilin çarpışma anı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedilirken, çarpışmanın etkisiyle bir otomobil elektronik eşya satışı yapan işyerine girdi.

Ali Paşa Mahallesi Balıklı Caddesi üzerinde sürücüsünün ismi açıklanmayan ve ters yönde il kansas seo erleyen Nurettin K. idaresindeki 34 EM 5239 plakalı otomobil, Rauf B. yönetimindeki 43 RR 952 plakalı otomobille çarpıştı.

Çarpışmanın etkisiyle 43 RR 952 plakalı otomobil, Murat Malçacı'ya ait elektronik eşya satışı yapan işyerine girdi. Bu sırada yoldan yürümekte olan bir vatandaş otomobil altında kalmaktan çevikliği sayesinde kurtuldu.

Kazada, işyeri içerisinde bulunan 3 kişi uzun süre kazanın şokunu uzun süre üzerlerinden atamazken, 1 kişi dizinden hafif şekilde yaralandı. Kaza anı işyerinin 4 ayrı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Bu arada, Balıklı caddesi esnaflarından Şükrü Kutluğ, söz konusu bölgede sık sık trafik kazaları meydana geldiğini belirterek, yetkili kurumlara defalarca yazılı müracatta bulunmalarına rağmen hiç bir olumlu gelişme yaşanmadığını ifade etti. Kutluğ, "Önlem alınamsı için illaki birinin ölmesi mi lazım?. Bu kadar vurdumduymazlığa pes doğrusu. Buradan Emniyet Müdürü Kadir Karabıyık ve Vali Kenan Çiftçi'ye sesleniyorum; buraya bir ön önce lütfen gerekli önlemler alınsın" dedi.

İşyerinde ve otomobillerde yaklaşık 4 bin TL'lik hasar meydana geldiği belirtildiKategori : GÜNCEL