Can Dündar kovuldu iddialarına yanıt

  • Ana Sayfa
  • Can Dündar kovuldu iddialarına yanıt
Can Dündar kovuldu iddialarına yanıt
Can Dündar NTV'den kovulduğu iddialarını internet sitesinde yazdığı yazıyla yanıt verdiAbone ol

Bir süredir Can Dündar'ın NTV'den kovulduğu ya da baskılar sonucu istifa ettiği iddiaları konuşuluyor. Can Dündar bu iddialara internet sitesi aracılığıyla yanıt verdi. "Ne kovuldum ne de istifa ettim" diyen Dündar seçim sürecinde artan baskılar nedeniyle erken tatile çıkma taleb colorado seo inde bulunduğunu söyledi.

"Dertleşmek istiyorum" diyerek yaşanan süreci anlatan Dündar'ın yazısından satır başları:

"NTV'de 5 yıldır program yapıyorum. Meslekte 30 yılı aştım. Bu kadar huzurlu çalıştığım bir başka işyerim olmadı.

Ben de bu krediyi kötüye kullanmamaya gayret ettim. Şahsi fikirlerimi gazetedeki köşemde ifade ederken, NTV Ana Haber'in, kurumsal bir kimliği temsil ettiğinin bilinciyle herkese eşit mesafede durmaya, subjektif yorumlarımı habere karıştırmamaya özen gösterdim. Bunun, düşünen-yazan bir insan için ciddi bir ikilem olduğunu tahmin edersiniz.

BASKI ALTINDA KALDIK

Seçim döneminde bu ince çizgiyi korumak birkaç nedenle zorlaştı: Öncelikle ortam çok gerginleşti. Tahammül sınırları daraldı. Karşıt görüşten iki konuğu ağırlayıp medenice tartışabilme imkânı kalmadı. "Onunla çıkmam, tek gelirim", "Onları çağırırsanız bizi unutun", "Gelirim ama şu şartla" pazarlıkları, dayatmaları başladı.

Bu arada hükümet üyelerinin icraat anlatma iştahı kabardı. Bir yandan da örgütlü izleyici tepkisi ile muhalif konuklar ve "sakıncalı konular", psikolojik baskı altına alındı.Kategori : GÜNCEL